BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

8 kwiecień 2016

Wiosenna dycha na rękę

Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie.

                                                                                                                                 Paulo Coehlo

… dlatego też Zrzeszenie Studentów Niepełnosprawnych Alter Idem UMCS postanowiło zorganizować koncert charytatywny na rzecz  Ewy Jabczyk, byłej członkini Zrzeszenia Studentów Niepełnosprawnych „Alter Idem” UMCS, który odbył się w pierwszy dzień kalendarzowej wiosny.

Ewa jest osobą z niepełnosprawnością istniejącą od urodzenia, ma wrodzoną sztywność stawów. „Wiosenna dycha na rękę” zorganizowana przez ZSN Alter Idem UMCS  miał pomóc w zebraniu pieniędzy na operację rąk. Niedawno Ewa dowiedziała się, że istnieje możliwość operacji, która pomogłaby jej normalnie funkcjonować.

Impreza składała się z 3 części: Koncertu Orkiestry Świętego Mikołaja, Licytacji oraz koncertu Drath Kowalczyk Duo. Podczas koncertu dzięki licytacji, loterii fantowej oraz wpłatom do puszek udało się łącznie zebrać dla Ewy 1993 zł.

Operacja rąk pomoże spełniać jej marzenia. Ewa jest teraz studentką filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Każda złotówka zebrana przybliża ją do celu. W przyszłości bardzo chciałaby nauczać języka hiszpańskiego.

Wszystkich zainteresowanych procesem leczenia Ewy zapraszamy na stronę internetową:

https://www.facebook.com/Zsn-Alter-Idem-Umcs-1566968666856996/?fref=ts.

Fotogaleria

no images were found

Aleksandra Majewska

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: