BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 Czerwiec 2014

„Wózki dla świata”

 25 czerwca 2014 r. wraz z amerykańską organizacją „Joni & Friends” realizujemy po raz kolejny w Lublinie program „WÓZKI DLA ŚWIATA” wspierający osoby niepełnosprawne, poprzez nieodpłatną dystrybucję 50 używanych, w pełni sprawnych, amerykańskich wózków dla osób niepełnosprawnych oraz sprzętu rehabilitacyjnego.

W ramach programu w latach ubiegłych przekazaliśmy we współpracy z Kancelarią Prezydenta Miasta Lublina, Urzędem Wojewódzkim oraz MOPR i innymi organizacjami ok. 250 wózków.

Bezpłatne przekazanie wózków poprzedzone jest wytypowaniem potrzebujących osób, dobraniem na podstawie ankiet odpowiedniego sprzętu oraz ostatecznym dopasowaniem wózka do indywidualnych potrzeb pacjenta podczas osobistego spotkania na wcześniej umówioną godzinę w naszej siedzibie przy ul. Hutniczej 20 c. W dystrybucji wózków 25 czerwca weźmie udział zespół 15 amerykańskich rehabilitantów, doradców i mechaników z organizacji „Joni & Friends” www.jonifrends.org.

Informuję, że są to bardzo dobrej jakości, całkowicie sprawne, używane amerykańskie wózki spacerowe (nie mamy wózków elektrycznych i wyczynowych). Dostępne są także wózki dziecięce dla dzieci w różnym wieku z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

Każda osoba zainteresowana otrzymaniem sprzętu powinna wypełnić załączoną ankietę i przekazać ją do dnia 7 czerwca 2014r. do naszego biura przy ul. Hutniczej 20c w każdy poniedziałek i środę w godz. 16:00-18:00.

Ankieta

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny lub emailowy.

Pastor Marek Charis
Koordynator Regionalny Programu WÓZKI DLA ŚWIATA
tel.: 600 562 222
email: marekcharis@hosanna.lublin.pl
www.hosanna.lublin.pl

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW