BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

16 sierpień 2016

Wschodnie Targi Rehabilitacji po raz pierwszy w Lublinie

Poznaj nowe trendy w rehabilitacji, znajdź nowych kontrahentów, wymień się doświadczeniami z innymi przedsiębiorcami dbającymi o potrzeby osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy w dniach 14-15 października 2016 r. na Wschodnie Targi Rehabilitacji.

Plakat Targi rehabilitacji

Innowacje w rehabilitacji

Wschodnie Targi Rehabilitacji to przestrzeń do rozmów biznesowych oraz prezentacji nowości i innowacyjnych rozwiązań w branży.  Wśród prezentowanych na Targach produktów i usług znajdą się urządzenia służące usprawnieniu mobilności osób niepełnosprawnych, zaopatrzenie ortopedyczne, urządzenia do kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii, pomoce do pielęgnacji osób niepełnosprawnych, sprzęt sportowo-rehabilitacyjny oraz wyposażenie mieszkań i budynków. Swoją ofertę przedstawią ośrodki rehabilitacyjne zarówno z Polski jak i z zagranicy.

Specjaliści o rehabilitacji

Targom towarzyszyć będą debaty, wykłady i szkolenia specjalistyczne. W programie znajdziemy m.in.: wykłady dotyczące zastosowania innowacyjnego sprzętu ortopedycznego w chorobie zwyrodnieniowej stawu biodrowego i kolanowego, sesje tematyczne dotyczące rehabilitacji narządów ruchu, rehabilitacji onkologicznej, profilaktyki i rehabilitacji w stomatologii oraz rehabilitacji w kardiologii. Ponadto, specjaliści wypowiedzą się na tematy związane z turystyką medyczną oraz aktywizacją społeczną dzieci poruszających się na wózku inwalidzkim oraz mobilności osób niepełnosprawnych – od kursów i  egzaminowania na prawo jazdy osób z różnymi niepełnosprawnościami, po kupno i adaptację pojazdów. Nie zabraknie również dyskusji na temat wdrażania Konwencji o prawach osób niepełnosprawnych  w Polsce.

Poczuj pełną moc

Pełne pasji wystąpienia, zacięta rywalizacja w rozgrywkach sportowych oraz potężna dawka przydatnych informacji dla osób niepełnosprawnych i ich opiekunów to Festiwal „Pełnoaktywni w Akcji” towarzyszący Wschodnim Targom Rehabilitacji.

W programie Festiwalu zaplanowano turnieje sportowe dla osób z niepełnosprawnościami (i nie tylko!) – boccia, showdown, goalball, siatkówka na siedząco, a także spotkania
z niepełnosprawnymi artystami, sportowcami, podróżnikami, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami, przeżyciami i wiedzą. Swoją działalność zaprezentują fundacje i stowarzyszenia działające na rzecz osób z niepełnosprawnościami. To będzie aktywnie spędzony czas, pełen pasji i integracji!

Wstęp na Targi dla przedstawicieli branży jest bezpłatny po rejestracji on-line lub podczas trwania wydarzenia. Formularz rejestracyjny dostępny jest na stronie internetowej: http://bit.ly/2azmkKm.

Wschodnie Targi Rehabilitacji, Targi Lublin S.A. ul Dworcowa 11 w Lublinie

14 października (piątek) godz. 10:00-18:00

15 października (sobota) godz. 10:00-16:00

Więcej informacji: www.rehabilitacja.targi.lublin.pl, www.pelnoaktywni.targi.lublin.pl

Paulina Kreczmańska

Marketing Manager

 e’mail: p.kreczmanska@targi.lublin.pl

tel. +48 458 15 26

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: