BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

9 Maj 2014

Wycieczka do Centrum Kultury w Lublinie

Z inicjatywy osób zaangażowanych w tworzenie Lubelskiego Stowarzyszenia JESTEŚMY – będącego w toku rejestracji stowarzyszenia osób po przebytym kryzysie psychicznym – dnia 17.V.2014 r. odbędzie się wycieczka do dawnego Klasztoru Powizytkowskiego (dziś budynek Centrum Kultury przy ul. POW- iaków w Lublinie). Osoby o tym profilu niepełnosprawności są adresatami Zaproszenia, którego treść niniejszym zamieszczamy:

Drogi sympatyku/członku Lubelskiego Stowarzyszenia JESTEŚMY!

          Działalność w skupiającym osoby po kryzysie psychicznym, rodzącym się LSJ, to nie tylko zebrania organizacyjne, głosowania i procedury! Pragniemy to udowodnić, biorąc udział we wspólnym zwiedzaniu budynku dawnego Klasztoru Powizytkowskiego (obecnie Centrum Kultury w Lublinie) przy ul. POW-iaków w sobotę 17.V.2014 r. po godz. 12.45. Na terenie budynku funkcjonują: biblioteka, księgarnia, kawiarnia; odbywają się koncerty, spektakle muzyczne i taneczne; jest kino; mają także swoją siedzibę: Ośrodek Międzykulturowych Inicjatyw Twórczych „Rozdroża” oraz galeria Biała i galeria Art Brut prezentująca sztukę osób niepełnosprawnych. W zrozumieniu walorów tego urokliwego miejsca pomoże nam przewodnik, zaś udział w tej fascynującej wyprawie jest całkowicie bezpłatny.

Zapraszamy do wcześniejszych zapisów u P. Iwony Michalczuk (Prezes LSJ) pod nr tel. 694 736 214 (ilość miejsc ograniczona).

W sobotę 17.V. spotykamy się o godz. 12.45 na Placu Litewskim pod Pomnikiem Józefa Piłsudskiego w Lublinie.

Niechaj wspólnie spędzony czas będzie dla każdego z nas okazją do udanego wypoczynku. Czekamy właśnie na Ciebie.

ORGANIZATORZY

 Zygmunt Marek Miszczak

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: