BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

29 styczeń 2019

XII Edycja Lubelskich Dni Informatyki

Konferencja Lubelskie Dni Informatyki 2019 odbędzie się 13 kwietnia w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym, przy ulicy Dobrzańskiego 3.

W tym roku odbędzie się 12 edycja konferencji, zrzeszającej specjalistów, pasjonatów oraz studentów, zainteresowanych światem IT. W czasie jej trwania prelegenci podzielą się swoją wiedzą, dotyczącą nowych technologii, które w najbliższym czasie podbiją rynek informatyczny oraz opowiedzą o ciekawych zastosowaniach technologii od dawna prężnie rozwijanych. Dodatkowo uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez zaproszonych ekspertów. Wydarzenie umożliwia również osobom zainteresowanym pracą w branży IT spotkanie z doświadczonymi pracownikami, którzy chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące rozwoju w konkretnych specjalizacjach, a także o używanych na co dzień technologiach.

Specjalnie dla naszych gości przygotowaliśmy strefę cateringową oraz strefę rozrywki, dzięki której będą mogli zregenerować swoje siły pomiędzy bogatymi w treść prelekcjami.
Więcej informacji na stronie: www.ldi.org.pl

 

1

 

Ewelina Pałka
tel. 508 830 243
Koło Naukowe Informatyków
Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
ul. Konstantynów 1h
20 – 701 Lublin

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: