BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

22 styczeń 2018

XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy SUPER HEROES

Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA oraz Stowarzyszenie Miłośników Tańca w Lublinie serdecznie zapraszają na XXVII Charytatywny Koncert Noworoczno – Karnawałowy pod intrygującym tytułem SUPER HEROES. Koncert odbędzie się 23 stycznia w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, ul.Akademicka 15, o godz.18. Wstęp wolny ( jednocześnie wolontariusze będą oczekiwać z puszkami).

Autorem nadzwyczajnej i brawurowej opowieści dźwiękowej jest Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele (11 muzyków na scenie grających na żywo). Całość poprowadzą nadzwyczajni Poławiacze Pereł Improv Teatr. SUPER HEROES to niezwykłe wydarzenie, które w tym roku ukaże oryginalną, muzyczną, choreograficzną i werbalną i wizualną odsłonę superbohaterów.

Wystąpią:
* Formacja Tańca Towarzyskiego Politechniki Lubelskiej GAMZA w premierowym widowisku SUPER HEROES
* Akademia Pana Piotra we fragmentach projektu teatralno-tanecznego „Zatrzymani w czasie” na motywach powieści „Piotruś Pan”
* Formacja PRZYJACIELE GAMZY w choreografii „The Phantom Of The Opera”
* Kwartet Smyczkowy ANIMA i Przyjaciele
* Poławiacze Pereł Improv Teatr

Tradycyjnie taneczno – muzycznym i wokalnym pokazom towarzyszyć będzie aukcja, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na artystyczne wyjazdy niepełnosprawnych uczniów ze Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie. Przed i po koncercie będzie mogli Państwo uczestniczyć również w kiermaszu wyrobów ceramicznych przygotowanych przez terapeutów i niepełnosprawnych uczniów Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 26 im. Janusza Korczaka w Lublinie.

Źródło:  www.lublin.eu

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: