BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

16 Maj 2013

Zjazd Latarników Polski Cyfrowej

Polska Cyfrowa Równych Szans Lubelski Zjazd Latarników Polski Cyfrowej jest elementem ogólnopolskiego projektu Polska Cyfrowa Równych Szans. Konferencja będzie okazją do lepszego poznania idei projektu oraz latarników z województwa lubelskiego. Zjazd odbędzie się 22 maja w godz. 10.00-14.30 w sali konferencyjnej Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego przy ulicy Dobrzańskiego 3. Do udziału w konferencji zapraszają marszałek województwa lubelskiego Krzysztof Hetman i  prezes Stowarzyszenia „Miasta w Internecie” Krzysztof Głomb.

„Polska Cyfrowa Równych Szans” to największe przedsięwzięcie dotyczące edukacji cyfrowej Polaków 50+ w historii naszego kraju. Wyjątkowość działań w ramach projektu polega na tym, iż głównymi beneficjentami projektu są Latarnicy Polski Cyfrowej, gruntownie przeszkoleni lokalni animatorzy, entuzjaści edukacji cyfrowej, ludzie cieszący się zaufaniem w swoich lokalnych społecznościach, działających na rzecz edukacji dorosłych Polaków. Latarnicy zajmują się m.in. organizacją zajęć edukacyjnych, spotkań promocyjnych i motywujących do korzystania z Internetu.

W konferencji mogą wziąć udział latarnicy, ale także starostowie, prezydenci, burmistrzowie i wójtowie z terenu całego regionu. Osoby zainteresowane działem w konferencji są proszone o potwierdzenie przybycia do dnia 20 maja na adres mailowy a.tyrala@mwi.pl lub pod numer telefonu 502 358 455.

Informacje na temat programu Polska Cyfrowa Równych Szans jak i Latarników Polski Cyfrowej można znaleźć w serwisie www.latarnicy.pl.

Informacja pochodzi ze strony Urzędu Marszałkowskiego

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW