BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

2 wrzesień 2020

Emocje mają moc! – wykład online dla rodziców i nauczycieli z tłumaczeniem na PJM

Blisko Siebie – Karolina Chomik i Fundacja Inside Out w dniu 9 września 2020 w godzinach 19:00 – 20:15 organizują wykład online „Emocje mają ogromną moc” z tłumaczeniem na Polski Język Migowy. Udział jest bezpłatny. Wykład online odbędzie się na fanpagu Fundacji Inside Out.

Wykład “Emocje mają ogromną moc!” to spotkanie dla rodziców, eduaktorów i pedagogów, podczas którego będziemy mogli nauczyć się rozpoznawać i wyrażać emocje tak, aby wzbogacały życie.

„Wszyscy ludzie, niezależnie od wieku przeżywają te same emocje(…) Są one zarówno u dzieci, jak i dorosłych zdrowym i niezbędnym sygnałem pomagającym w rozpoznawaniu swoich potrzeb. Komunikują w sposób szybki i automatyczny, co się dzieje z daną osobą wewnątrz jej organizmu i w relacji ze środowiskiem”. Agnieszka Stein

Podczas spotkania skupimy się na roli emocji w życiu rodzica i dziecka.

Odpowiemy na pytania:
– Dlaczego emocje są nam potrzebne?
– O czym one nas informują?
– Jak można dzięki akceptacji emocji zbliżyć się do swojego dziecka?

Prowadzącą będzie Karolina Chomik – pedagog, trener. Wspiera dorosłych i dzieci w budowaniu relacji opartych na szacunku i empatii. Na co dzień inspiruje innych do autentycznego życia i podejmuje odważne kroki ku spersonalizowanej i empatycznej edukacji.

Zapis ze spotkania będzie dostępny później w zakładce Filmy na fanpagu Fundacji Inside Out.

Plakat promujący wydarzenie

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury.

 Źródło: Facebook

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: