BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

9 wrzesień 2020

Festiwal „Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej”

21 października rozpocznie się Festiwal „Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej”, realizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. 

Projekt „Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej” jest trzydniowym działaniem integracyjno-edukacyjnym dedykowanym szerokiemu gronu odbiorców – osobom niesłyszącym, niedosłyszącym oraz całemu środowisku osób słyszących, zarówno tym zainteresowanym i aktywnym w działaniach na rzecz osób z dysfunkcją słuchu, jak i tym neutralnym wobec poruszanych w projekcie aspektów życia społecznego.

W terminie od 21 do 23 października 2020 roku w Filii nr 32 MBP w Lublinie (ul. Szaserów 13-15) odbędą się różnego rodzaju działania integracyjno-edukacyjne, które poprowadzą osoby specjalizujące się we współpracy z osobami niesłyszącymi oraz osoby niesłyszące, mające wpływ na Kulturę Głuchych.

Celem projektu jest zaspokojenie potrzeb kulturalnych osób niesłyszących i niedosłyszących, stworzenie warunków zapewniających tym osobom równoprawne uczestnictwo w życiu kulturalnym miasta, podniesienie świadomości społecznej w zakresie potrzeb tych osób oraz integracja i edukacja osób słyszących z niesłyszącymi.

Projekt Zobacz Mój Głos. Festiwal Poezji Miganej – Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

REJESTRACJA na poszczególne wydarzenia pod linkiem >>>

Harmonogram Festiwalu >>>

PLIKI DO POBRANIA

Źródło: lublin.eu

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: