BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 Listopad 2014

ISCR”Start” laureatem nagrody Prezydenta

Miło nam poinformować, że Integracyjne Centrum Sportu i Rehabilitacji „Start” w Lublinie zostało laureatem pierwszej w Lublinie nagrody dla organizacji pozarządowych i grup nieformalnych za całokształt działań na rzecz mieszkańców Miasta Lublin.

Prezydent Krzysztof Żuk wręczył nagrody i wyróżnienia dla organizacji pozarządowych zarekomendowanych przez Kapitułę Konkursową podczas Narodowego Koncertu Listopadowego.

Integracyjne Centrum działa na rzecz upowszechniania sportu wśród osób niepełnosprawnych jak również rehabilitacji poprzez sport od 49 lat.

Może poszczycić się kilkudziesięcioma medalami złotymi, srebrnymi i brązowymi zdobytymi na Paraolimpiadach, Mistrzostwach Świata, Europy, Mistrzostwach Polski przez  zawodników, którzy pomimo swojej niepełnosprawności są prawdziwymi MISTRZAMI nie tylko sportowymi, ale przede wszystkim są mistrzami codziennego życia.

NAGRODA to zasługa wszystkich:  zawodników, trenerów, działaczy jak również instytucji państwowych i samorządowych, którzy przez te wszystkie lata wspierają  działalność Integracyjnego Centrum.

Integracyjne Centrum Sportu i Rekreacji „Start” w Lublinie.

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: