BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

15 kwiecień 2014

Konferencja przedsiębiorców

„ Jedną świecą można zapalić tysiące świec bez uszczerbku dla trwałości jej płomienia.

Szczęścia nie ubywa, gdy się nim dzielimy”.

 

Na zaproszenie pana Grzegorza Lipka Rzecznika Związku Przedsiębiorców i Pracodawców podopieczni PSOUU Koło w Łęcznej z placówki Warsztaty Terapii Zajęciowej zostali zaproszeni na konferencje „Mikro Przedsiębiorców” pod hasłem „Zjednoczenie to siła małych” Konferencja odbywała 10 kwietnia 2014 się w Lublinie w Hotelu Willowa. Każdy zainteresowany i chętny mógł wziąć udział w konferencji po wcześniejszym zgłoszeniu się sms.

Podopieczni z WTZ w Janowicy zaprezentowali zebranym prace wykonywane w placówce podczas zajęć.

001

002

003

Wystawa prac cieszyła się dużym zainteresowaniem. Uczestnicy warsztatu obdarowali zebranych kartkami z życzeniami świątecznymi. Kierownik WTZ p. Maria Lisek-Zięba przedstawiła uczestników, powiedziała czym zajmuje się stowarzyszenie co robi młodzież w warsztacie. Po prezentacji Zespół „Bębnoludy” zaprezentował krótki program artystyczny, na instrumentach perkusyjnych zaprezentowane zostały melodie świata, polskie polki a solista Łukasz Lisek zaśpiewał piosenki do własnych aranżacji.

004

„Bębnoludy”

 Przedstawicielka Agencji Reklamowej VIP p. Anna Zarczuk po obejrzeniu prac i występów obdarowała p. Marię (kk WTZ, prowadzącą zespół „Bębnoludy”) kwiatami.

005

 

„Zjednoczenie to siła małych” jakże adekwatne i aktualne jest to hasło w naszej codzienności. Dziękujemy organizatorom a w szczególności panu Grzegorzowi za zaproszenie nas, przedsiębiorcom za poświęcony czas, wysłuchanie i wsparcie poprzez zakupy prezentowanych prac, za zainteresowanie się naszymi problemami i działalnością.

„ Nic bardziej nie wzmacnia człowieka jak okazane mu zrozumienie, zaufanie”

 M.Lisek-Zięba

 PRAWA

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: