BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

12 Listopad 2021

Konkurs Grant na zdrowie – II edycja – STARTUJEMY!

Instytutu Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej oraz firma Gedeon Richter Polska z ogromną przyjemnością informują, że właśnie wystartowała II edycja Konkursu „Grant na zdrowie”.

Zeszłoroczny konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem – zgłoszone zostały aż 44 projekty, których celem było budowanie świadomości pacjentek nt. profilaktyki, poprawy standardów w leczeniu i jakości ich życia. Punktacja projektów złożonych w I edycji konkursu była bardzo wyrównana a poziom prawie wszystkich był bardzo wysoki. Dlatego zachęcamy organizacje, które złożyły wniosek w I edycji, a nie otrzymały nagrody, do ponownego złożenia tego samego lub podobnego projektu.

Nagrodą konkursową jest, podobnie jak w I edycji, wsparcie dwóch wyróżnionych podmiotów grantem w wysokości 20 000 PLN na realizację zwycięskiego projektu. Założenia oraz przebieg Konkursu pozostają bez zmian.

Niniejszym ponownie i bardzo serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji konkursu „Grant na zdrowie – Gedeon Richter i Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej w służbie pacjentom”.

Logotyp GRANT NA ZDROWIE

Podstawowe informacje

– Do Konkursu można zgłosić maksymalnie dwie koncepcje możliwe do wdrożenia w 2022 roku.

– Wypełnione wnioski zgłoszeniowe należy wysłać na adres:grantnazdrowie@grodzisk.rgnet.org

– Ostatni dzień nadsyłania wniosków z koncepcją konkursową to 15 grudnia 2021 r. (środa).

– Ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród: 11 lutego 2022 r., podczas Światowego Dnia Chorego.

Wszystkie szczegóły Konkursu oraz potrzebne formularze znajdziecie Państwo na stronie https://www.gedeonrichter.pl/grant-na-zdrowie/

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. +48 22 628 08 63
www.ippez.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: