BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

28 Styczeń 2013

„Miasto edukacyjne – miastem włączającym”

Miasto Katowice, w ramach działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Miast Edukacyjnych IAEC, organizuje konferencję pt. „Miasto edukacyjne – miastem włączającym”, która odbędzie się w dniu 14 marca 2013 r. w Willi Goldsteinów w Katowicach (Plac Wolności 12a).

Konferencja skierowana jest do przedstawicieli urzędów miast, instytucji, organizacji i fundacji zajmujących osobami niepełnosprawnymi.

Celem konferencji jest aktywizacja, integracja i edukacja społeczna zarówno samych osób niepełnosprawnych jak i tych którzy mają z nimi kontakt na co dzień. Podczas konferencji przewidujemy wręczenie nagród dla laureatów konkursu „Oczy szeroko otwarte-mój świat” oraz występy artystyczne osób niepełnosprawnych. W tym dniu Willa będzie też miejscem wystawienniczym nadesłanych prac konkursowych wykonanych przez osoby dysfunkcyjne.

W załączeniu znajduje się wstępny program oraz formularz zgłoszeniowy. Dodatkowe informacje można uzyskać pod adresem konferencja@katowice.eu oraz nr. telefonu 32 356-74-37

Formularz zgłoszeniowy
Wstępny program

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: