BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

O nas

O serwisie

Niepelnosprawni.lublin.pl – Internetowy Biuletyn Informacyjny Osób Niepełnosprawnych jest portalem tworzonym przez Lubelskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych – Sejmik Wojewódzki. Redakcja składa się w większości z niepełnosprawnych wolontariuszy.

Portal stanowi przede wszystkim szeroką bazę wiedzy dla osób niepełnosprawnych. Publikuje informacje na temat bezpłatnych porad prawnych, listę rzeczników praw konsumenta i pełnomocników studentów niepełnosprawnych, kontakty do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, itp. Udostępnia również mapę organizacji pozarządowych z terenu województwa lubelskiego oraz projektów przez nie realizowanych.

W serwisie są umieszczane na bieżąco aktualne informacje na temat wydarzeń, konferencji i szkoleń. Redakcja publikuje także relacje z wydarzeń oraz artykuły związane z tematyką portalu a także przedstawia sylwetki osób niepełnosprawnych i ich wyjątkowych pasji.

Portal nie tylko udostępnia osobom niepełnosprawnym informacje z różnych dziedzin dotyczących ich życia, ale też umożliwia im branie aktywnego udziału w jego tworzeniu poprzez możliwość publikacji własnych relacji i artykułów.


Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW