BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

23 Luty 2021

Poradnia Praw Pacjenta – bezpłatne porady dla organizacji

W ramach projektu „Sieć dla zdrowia” już w marcu 2021 r. rusza Poradnia Praw Pacjenta, w której eksperci udzielać będą bezpłatnych porad z zakresu praw pacjenta, konsultacji publicznych, spraw administracyjnych.

Z usług poradni mogą skorzystać bezpłatnie organizacje działające w obszarze ochrony zdrowia. Pytania mogą Państwo przesyłać na adres poradnia@prawapacjenta.eu. Istnieje także możliwość skorzystania z porady telefonicznej po wcześniejszym umówieniu się (tel. +48 22 628 08 63  od poniedziałku do piątku w godz. 10:00-16.00).

Mogą nam Państwo przesyłać wszelkie swoje pytania dot. praw pacjenta lub działania systemu ochrony zdrowia oraz zgłaszane przez Państwa członków i osoby z otoczenia Państwa organizacji. Nasi eksperci sprawdzą projekty poprawek, które chcieliby Państwo zgłosić w konsultacjach społecznych oraz pomogą w sformułowaniu treści pism urzędowych.

Porad udzielać będą:

  • dr hab. Dorota Karkowska, ekspert w dziedzinie praw pacjenta, radca prawny w Kancelarii Karkowska Orzechowska Kancelaria Radców Prawnych
  • radca prawny Beata Esterowicz-Orzechowska z Kancelarii Karkowska Orzechowska Kancelaria Radców Prawnych.

plakat promujący Poradnie Parw Pacjenta - informacje o poradni, dane kontaktowe, rysunek telefonu ze znakiem paragrafu na ekranie i odchodzącymi od niego liniami EKG

 

Projekt „Sieć dla zdrowia” jest realizowany z dotacji programu Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy, finansowanego z Funduszy EOG.

 

informacja przekazana przez:

Fundacja Instytut Praw Pacjenta i Edukacji Zdrowotnej
ul. Piękna 64A lok. 8
00-672 Warszawa
tel. +48 22 628 08 63
www.ippez.pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: