BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

14 październik 2021

Rekrutacja do bezpłatnego programu Liga NGOs

Liga NGOs to nowoczesna forma rozwoju dla liderów. Decydując się na udział w programie nasi słuchacze uzyskają możliwość udziału w zajęciach prowadzonych przez znakomitych wykładowców i trenerów. Warsztaty prowadzić będą osoby specjalizujące się w pozyskiwaniu środków oraz menadżerowie m.in. z Google. Będziemy trenować umiejętność pisania wniosków, wystąpień publicznych, zarządzania projektami, zespołem, poznamy niezbędne elementy savoir-vivre. Będą spotkania z ministrami i innymi ważnymi i wartościowymi gośćmi.

Czas!
Na zgłoszenia czekamy do 15 października. W Lidze NGOs może wziąć udział każda zainteresowana osoba, która przejdzie proces rekrutacji. Zależy mi, aby zgłoszeń było dużo, bo POTRZEBUJEMY LIDERÓW!

Formularz rekrutacyjny znajduje się tutaj.

Wymagania: pracowitość, zapał i chęć porządkowania świata.

Jak to działa?

Program składa się 7 weekendowych zjazdów, w trakcie których uczestnicy wezmą udział w wykładach i warsztatach, a także będą realizowali własne projekty. Kolejne etapu programu to Projekt Społeczny z wykorzystaniem nabytych umiejętności oraz Summer School.

Udział w Lidze jest BEZPŁATNY. Zapewniamy wyżywienie oraz nocleg podczas zjazdów. Uczestnicy projektu otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie programu.

Jaki jest efekt?
Dobrze wyedukowane i sprawnie funkcjonujące społeczeństwo obywatelskie jest najlepszą gwarancją zapobiegania wszelkim nieprawidłowościom i społecznym zagrożeniom, zachowaniom ryzykownym i przestępczym. O skuteczności przeczytasz tutaj: www.bityl.pl/gicRG , www.bityl.pl/D3BUu,  www.bityl.pl/tdD0V  

FILM PROMOCYJNY

Plakat przedstawiający poważnego mężczyznę który przekazuje informację - Znasz się na NGOsach? Skorzystaj z naszej oferty! Poznaj Ligę NGOs!                      

 

Michał Owczarski

Fundacja Życie

tel.601 050 208 

 

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: