BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

28 grudzień 2020

Spotkanie ze słuchowiskiem radiowym – z tłum. na PJM

Fundacja Inside Out zaprasza na spotkanie ze słuchowiskiem radiowym z dziennikarką Radio Lublin Katarzyną Michalak 29 grudnia (wtorek) o godz. 19.00. Transmisja live na Facebook-u Fundacji Inside Out. Udział jest bezpłatny, nie obowiązują zapisy. Spotkanie będzie tłumaczone na Polski Język Migowy przez Michała Drzeweka.

Podczas spotkania online wysłuchany będzie wybrany reportaż radiowy. Reportaż radiowy opowiada historię i oddziaływuje na wyobraźnię. Na spotkaniu porozmawiamy o roli słuchu i radia na poznawanie świata.

W trakcie wydarzenia będzie możliwość zadawania pytań.

PROWADZĄCA: Katarzyna Michalak – dziennikarka, reportażystka Radia Lublin. Uprawia głównie feature – czyli reportaż artystyczny – gatunek z pogranicza dziennikarstwa i literatury, muzyki i filmu. W latach 2011–2015 była polskim przedstawicielem w Komisji do spraw Dokumentu Radiowego (Euroradio Features Group) przy Europejskiej Unii Nadawców.

Od prawej: portret kobiety, Z lewej grafika DOM ZMYSŁÓW. Poniżej tekst: Świat dźwięków - spotkanie ze słuchowiskiem radiowym. Piktogram tłumacza PJM. Jeszcze poniżej kolejny tekst: Wstęp na wszystkie wydarzenia jest BEZPŁATNY. Więcej informacji na www.fu fundacjainsideout.pl oraz FB: Fundacja Inside Out. Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury. Na samym dole biały pasek z 5 logami: Fundacja Inside Out, Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie Filia nr 38, ASC GLOBAL, Radio Centrum Lublin, Dzielnice Kultury, Miasto Lublin

Wydarzenie z projektu Dom Zmysłów realizowanego dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury oraz darczyńców akcji crowdfundingowej na zrzutka.pl.

Źródło: Facebook

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: