BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

V Forum Edukacji Dorosłych on-line

Krajowe Biuro Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych organizuje V Forum Edukacji Dorosłych, które odbędzie się w formie online w dniach 23-27 listopada 2020 r.

szyld promujący wydarzenie V Forum Edukacji Dorosłych - po lewej portret prelegenta Jarosława Marciszewskiego, po prawej tytuł spotkania, u góry w prawym rogu data wydarzenia 24 listopada 2020 w godzinach 20:00 - 20:30 online

W tym roku spotykamy się on-line. Zapraszamy na pięć dni niczym nieograniczonego dostępu do wiedzy; sprawdzonych metod, narzędzi i przykładów dobrych praktyk oraz do spotkań ze specjalistami, inspirującymi mówcami i praktykami, którzy zabiorą Państwa do świata edukacji dorosłych!

Motywem przewodnim tegorocznego forum będzie wsparcie uczącego się. Porozmawiamy o tym, jak można dodatkowo wpłynąć na proces uczenia się, usprawnić go; sprawić, żeby jego efekty były jeszcze lepsze. Pokażemy, jakich narzędzi można użyć oraz jak motywować i angażować słuchaczy.

W programie między innymi wystąpienie Jarosława Marciszewskiego z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Gdańsku, który opowie o projektach, w których osoby z niepełnosprawnością intelektualną pełnią rolę edukatorów kulturalnych. Podzieli się także przykładami dobrych praktyk oraz konkretnymi wskazówkami, jak włączać osoby z niepełnosprawnością intelektualną w działania kulturalne.

Więcej informacji oraz rejestracja na – V Forum Edukacji Dorosłych dostępne na stronie www.vfed.pl

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

Iwona Buks

Biuro Edukacji Dorosłych

Krajowe Biuro Elektronicznej platformy na rzecz uczenia się dorosłych w Europie (EPALE)

 

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji

Narodowa Agencja Programu Erasmus+

Al. Jerozolimskie 142A | 02-305 Warszawa

tel.:  507 937 797

e-mail: ibuks@frse.org.pl

www.frse.org.pl |  www.erasmusplus.org.pl | epale.ec.europa.eu/pl

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: