BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

1 Grudzień 2015

Warsztaty praktyczne z LFOON-SW

W czwartek, 19 listopada w Warsztacie Terapii Zajęciowej w Międzyrzecu Podlaskim mieliśmy przyjemność gościć Prezes LFOON-SW, Alicję Jankiewicz wraz z przedstawicielami Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki tworzącymi portal internetowy Niepelnosprawni.lublin.pl.

W trakcie spotkania odbyły się Warsztaty praktyczne, podczas których uczestnicy WTZ mogli wysłuchać mowy motywacyjnej członków redakcji www.niepelnosprawni.lublin.pl, a także obejrzeć specjalnie przygotowaną prezentację multimedialną o przezwyciężaniu barier życia codziennego i osiągnięciach osób z (nie)pełnosprawnością.

Zdjęcie uczestników WTZ i redaktorów portalu niepelnosprawni.lublin.pl

Spotkanie pozwoliło zrozumieć uczestnikom, że mimo niepełnosprawności, można aktywnie uczestniczyć i korzystać z życia – podróżować, kształcić się, rozwijać pasje, zdobywać osiągnięcia, tytuły, medale, uczestniczyć w życiu publicznym, społecznym, kulturalnym. Warsztaty praktyczne dostarczyły również uczestnikom informacji gdzie szukać pomocy i w jaki sposób nawiązywać współpracę z instytucjami.

Fotorelacja z warsztatów:

no images were found

Hubert Juszczuk

WTZ Międzyrzec Podlaski

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: