BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

3 wrzesień 2020

Warsztaty żonglerskie na Szerokim z tłumaczeniem na PJM

Fundacja Inside Out zaprasza osoby w każdym wieku na warsztaty żonglerskie 4 września (piątek) w godz. 17:30-19:00. Spotkanie odbędzie się w terenie zielonym przy Bibliotece Na Poziomie, Filia nr 40 MBP Lublin, ul. Sławin 20. Wydarzenie bezpłatne, tłumaczone na Polski Język Migowy, obowiązują zapisy.

Warsztaty żonglerskie to zapoznanie z sztuką nowego cyrku oraz nauka żonglowania na trzech obiektach. Zajęcia z wykorzystaniem piłek, chustek i obręczy. Nauka żonglowania wpływa na koncentrację, równowagę, refleks, oburęczność oraz koordynację wzrokowo–ruchową, rozwija wytrwałość, cierpliwość i determinację oraz stymuluje pracę obu półkul mózgowych.

Prowadzącą będzie: Dominika Knap – członkini Fundacji Inside Out, animatorka kultury, studentka, pedagog cyrku, edukatorka w Galerii Labirynt oraz mieszkanka Szerokiego. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzież. Na co dzień lubi podróże, wieczór z książką i dobre jedzenie. W Fundacji Inside Out odpowiada za panel żonglersko- cyrkowy oraz koordynację poszczególnych projektów i wydarzeń.

ZAPISY:
Formularz zgłoszeniowy

Plakat promujący wydarzenie

Projekt zrealizowany dzięki wsparciu Miasta Lublin, w ramach projektu Dzielnice Kultury. 

Źródło: Facebook

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: