BIULETYN INFORMACYJNY
OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

Webinarium: Złap balans! – motoryka duża w praktyce z tłum. w PJM

Fundacja Inside Out zaprasza 18 maja (wtorek) o godz. 19:00 na spotkanie na żywo w formie weninarium dotyczące motoryki dużej, równowagi, koordynacji i sztuki balansu. Odbędzie się ono na profilu Fundacja Inside Out i będzie tłumaczone na Polski Język Migowy przez Kingę Perkuszewską. Udział w wydarzeniu jest BEZPŁATNY, nie obowiązują zapisy.

Na webinarium poruszymy tematy:
– Jak ćwiczenia ruchowe oddziaływują na nasze ciało i mózg?
– motoryka duża i balans w pracy z grupami o różnych potrzebach edukacyjnych,
– Zadania indywidualne i grupowe na ćwiczenie motoryki dużej, równowagi i balansu.

DLA KOGO?
Spotkanie dla nauczycieli, pedagogów, edukatorów, animatorów, rodziców i każdego kto jest otwarty na „nowe” i pracuje z ciałem.
Zachęcamy do aktywnego udziału, do zadawania pytań i dzielenia się refleksjami.

PROWADZĄCA:
Wiktoria Witenberg (Wyhulana) – Od 2013 roku działała przy Fundacji Sztukmistrze w Lublinie prowadząc warsztaty, zajęcia oraz współorganizując wydarzenia dla środowiska cyrkowego w Polsce. Od 2018 roku działa w Warszawie – skupia się na aktywizowaniu każdej grupy wiekowej przez cyrk oraz przekazywaniu dobrych praktyk pedagoga cyrkowego. Ma doświadczenie pracy z dziećmi w wieku szkolnym, młodzieżą, dorosłymi oraz seniorami. Współzałożycielka Fundacji Sieć Pedagogiki Cyrku , organizatorka Kursu Pedagogiki Cyrku 2019, trenerka cyrkowa podczas projektu sąsiedzkiego Żonglerka dla Seniorów.

Od lewej w pionie tekst: WEBINAR: ZŁAP BALANS! - MOTORYKA DUŻA W PRAKTYCE - MOTORYKA DUŻA, - RÓWNOWAGA I BALANS, - METODA LCL NAUCZANIE SKONCENTROWANE NA UCZNIU, - STYLE UCZENIA SIĘ I PRZEKAZU INFORMACJI, - MODELE PEDAGOGICZNE, - MODEL FLOW. Po prawej stronie zdjęcie kobiety z krótkimi włosami. Kobieta nosi okulary i mini przyłbicę. W jednej ręce trzyma kółko, w drugiej trzy kolorowe piłki (zestaw do żonglerki)

Webinar będzie można obejrzeć później. Przez 7 dni (do 25 maja) będzie dostępny na Facebooku Fundacji Inside Out w zakładce Filmy.

ZAŚWIADCZENIA – informacja podczas webinaru

Partnerem wydarzenia jest Fundacja Sieć Pedagogiki Cyrku oraz Lubelski Węgiel Bogdanka.

Źródło: Facebook Fundacji Inside Out

Copyright Ⓒ 2011 - 2018 LFOON-SW

%d bloggers like this: